- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1419 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
BorzyKrzys
30
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Kozinho.
4
@FcPortoFan1999 bedziesz dzisiaj nosił głośnik na procesji?
17 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1419 Culés
0
Kiedy postawią tego dziada Bartomeu przed sądem? Jak patrzę co sie dzieje w piłce w topowych klubach a co jest u nas to nie wiem czy za dwadzieścia blat doczekamy jakiegoś tytułu w LM
0
@natanvip Bartomeu by za dużo ludzi pociągnął za sobą do więzienia.
1
@natanvip Nawet jak go wsadzą za kratki, to nic to nie da. Sytuacji w klubie to nie zmieni.
0
@Boromir4 Wolałbym aby zamiast więzienia przyszedł do niego komornik i przejął cały jego majątek, wręczając go Barcelonie.
0
@Pawlak1992 Nawet gdyby tak to w prawie działało, to 1,3 mld majątku to on nie ma
0
@Boromir4 Zawsze coś by tam wpadło, a Bartomeu mocno by to odczuł. To lepsze rozwiązanie niż gdyby miał siedzieć na dupie w więzieniu, a Barcelona nic by na tym nie zyskała.