La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1332 Culés

1

Wydaje mi się, że to może być super sezon w Ekstraklasie. Legia z dość wąską kadrą, ale jednak mocną jak na nasze warunki. Fajnie grający Lech Skorży, w dodatku z większą głębią składu niż zespół z Warszawy. Świetny Raków prowadzony przez najlepszego polskiego trenera, bardzo ciekawa Pogoń mająca dobrą równowagę między zawodnikami młodymi i doświadczonymi, gdzie jedni drudzy oferują sporą jakość. Piast, Górnik, Jagiellonia, Śląsk to bardzo solidne zespoły mogące wprowadzić wiele zamieszania.
Kandydaci do spadku? Stal Mielec i Górnik Łęczna to najwięksi kandydaci. Jednak ciężko nie oprzeć się wrażeniu, że Cracovia prowadzona przez Probierza sięga już niemal dna i bez zmiany trenera ciężko się spodziewać zmiany sytuacji. Ponadto Termalica jako beniaminek prezentuje się póki co przyzwoicie, jednak na razie dorobek punktowy dość ubogi.

konto usunięte

0

@Oskar00 Brzmi to trochę jak zachwalanie starego chleba, bo tym razem cały nie jest spleśniały i można piętkę do spożycia odkroić na własną odpowiedzialność.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?