La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1083 Culés

1

Pisałem to już wczoraj podczas meczu: Martin powinien zarabiać tyle co Gryzek, albo odwrotnie, bo różnicy w ich grze nie widać. Można napisać więcej, Duńczyk powinien być urażony poziomem swoich zarobków, w końcu po 2 meczach ma 2 bramki i asystę, a Antek?

Odnośnie wczorajszego meczu, zmiany Koemana to dramat. Gramy na bardzo ciężkim terenie, a on wpuszcza Roberto, który potyka się o własne nogi i nie umie celnie podać i tak już od zeszłego sezonu oraz Demira, dla którego to był debiut. Mieliśmy z nimi powalczyć o zwycięstwo? Jedyne, co go usprawiedliwia to słaba ławka, ew. Puig i Manaj, mogli wejść... czy było by lepiej? lepiej to już chyba było nic nie zmieniać.

Pierwsza jedenastka, na tę chwilę najlepsza z możliwych, jedynie można by zmienić Erica, który wygląda trochę, jak starszy brat Puiga... na Araujo.

Po odejściu Messiego, ten sezon to naprawdę będzie przejściowy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?