La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

0

Widzę tradycyjne wieszanie psów na Roberto z nawiązaniem, że zaraz przedłuży umowę. I w sumie jego gra w tym meczu go nie broni, natomiast cała gra Barcelony wyglądała dziś słabo, Griezmann czy Alba po prostu zagrali słabo (ten drugi tragicznie, a od gościa za 100 mln można trochę więcej wymagać niż waleczności), inni piłkarze też średniawka, dobre zawody zaliczyli de Jong, Araujo i Depay (ale Memphis bez szału), a tu wieszanie psów na Sergim który wszedł w 62 minucie, asystował wcale nie jakoś banalnie Memphisowi. Jak dla mnie to jest cały czas dobry zmiennik i faktycznie dwoma zagraniami strasznie zirytował (szczególnie gdy pod bramką przeciwnika wycofał do tyłu i Ćwiąkała powiedział, że mógł wybrać 4 rozwiązania a on wybrał 5 xD), ale mimo to wg mnie gra w środku po jego wejściu wyglądała lepiej.

0

@Simusamu10 No a według mnie Roberto każda akcję tylko spowalniał. Nie mam problemu do Roberto, bo nie od dzisiaj wiadomo że jest średniakiem. Jednak co ma w głowie nasz trener wpuszczając wypalonego, średniego gracza, kosztem Puiga czy Gaviego, w momencie gdy trzeba gonić wynik. Kuman znowu zawalił że zmianami, on totalnie nie uczy się na błędach i to się już nie zmieni

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: