La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1377 Culés

4

Boże jak mnie śmieszą te krótkopatrzące chorągiewki, które po pierwszym meczu już wyciągneły odpowiednie wnioski, że wszystkiemu winny był Messi. Bez niego to pressing super, nieprzewidywalna ofensywna gra, genialny Griezmann. Przyszedł wymagający rywal na wyjeździe i jest kaszana. Nauczcie się doceniać to co mieliście bo teraz nie mamy piłkarza w składzie, który nam sam wygra taki mecz. Aha no i typowy Griezmann, zagrał jeden przyzwoity mecz i następnie nie ma go przez trzy kolejne. To jest właśnie taki mecz gdzie Francuz powinien pokazać się jako ten lider. Wziąć grę na siebie, rozgrywać, szukać strzału. No ale przecież to Messi go ograniczał prawda? Gdyby nie dwa odbiory pod koniec to bym nie zauważył, że jest na boisku. Po prostu duch jak w 70% meczach zeszłego sezonu. On nie ma takich umiejętności i charakteru żeby być liderem Barcy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?