La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1550 Culés

1

Swoją drogą ciekawe dlaczego Koeman woli Erica od Araujo. Urugwajczyk ma świetne warunki fizyczne bardzo dobrze gra od zeszłego sezonu, a jednak nie w ogóle nie wychodzi w podstawie.

3

@Toretto Lepiej się ustawia i wyprowadza piłkę, Araujo w zeszłym sezonie często swoje złe ustawienie nadrabiał szybkością. Za łatwo gubił krycie, do tego w wyprowadzaniu piłki za dużo chaosu jest w jego grze czasami i niepotrzebnie wybija w pewnych momentach.

0

@Toretto myślę, że da szansę Ericowi zlapac pewność siebie, Pique napewno sporo go teraz uczy i tlumaczy mu

0

@Rewolucja123 Mimo że uwielbiam Araujo, to pełna zgoda w tym co napisałeś.

0

@Rewolucja123 faktycznie, teraz Bilbao z mocnym wysokim pressingiem i widać klasę Erica. Spokój i dokładność w wyprowadzi piłek TOP

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?