- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1076 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1076 Culés
1
Narzekałem na PES 2020 ale mimo wszystko zawsze tak mam że jak rusza sezon to coś mnie nachodzi i musze tą kampanie w Master League zacząć. Postanowiłem jednak że kupie 2021 bo jest trocszke bardziej responsywny i wydali na niego przede wszystim chyba najlepszy Patch w historii PESa. Ponad 200GB pobierania ale warto było, dla przykładu - gram katalońskim SC Sabadell FC i w grze jest ich stadion, skład, nawet muzyczka orkiestry na początku meczu. Jest klimacik.
0
@don'T.R.I.P.e 200 GB to strasznie dużo.
0
@don'T.R.I.P.e A ten klub kataloński to która liga w tym patchu?
1
@Bamek94 Oni grają w Segunda i w tym patchu nie ma lig niższych niż 2.
0
@don'T.R.I.P.e 200 GB ?? Na Xboxie jakoś 37 GB zajmuje mi
2
@fcbarcafan19 Wszystkie praktycznie stadiony, twarze, 70 trenerów, piłki, buty, wszystkie rozgrywki wraz z intrami i muzyczkami, hymny klubów i reprezentacji, reklamy, oryginalne grafiki każdej ligii i dużo, dużo więcej. Jak uruchomisz mecz i przyjdzie ktoś kto nie gra w gry na codzień to pomyśli że to prawdziwy mecz.
3
@don'T.R.I.P.e rozumiem że to jakiś mod na PC
2
@don'T.R.I.P.e Ja pykam od czasu, do czasu w Master League i jest spoko. PES21 jest ok. Nie jest wyśmienity, nawet bardzo dobry, ale i tak wolę go niż FIFĘ.
Kariera pojedyńczym zawodnikiem pozostawia wiele do życzenia, jednak jak się uzbroić w cierpliwość, to w dalszej perspektywie czasu daje frajdę.
Ps. Jednak ja mogę być mało obiektywny, bo na półce mam same PESy z ostatnich... wielu lat.
0
@don'T.R.I.P.e Jak się nazywa ten patch?
1
@Nazio87 Tak, @TR3VOR VirtuaRed na PC
0
@don'T.R.I.P.e Wypróbuje dzięki. Miałem kilka innych patchy, bawiłem się trochę w patchowanie tej gry, ale ten Virtua wygląda ciekawie.