La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

#Tiki-taka

Na dzisiejszym treningu pierwszej drużyny pojawił się Oscar Mingueza, który wykonywał z grupą część ćwiczeń Hiszpan wraca do pracy po kontuzji odniesionej na igrzyskach olimpijskich. [Mundo Deportivo]

11

Brakuje kropki po "ćwiczeń". :)
Pozdrawiam. :)

0

Powodzenia Oscar w szybkim powrocie na boisko!
Wierzę że w tym sezonie będzie jeszcze lepszy!

konto usunięte

1

@JarekS w tym sezonie pogra chyba znacznie mniej niż w ubiegłym....

1

@Amnesiac1982 Jak prześledziłbyś moje archiwum komentarzy jeszcze z poprzedniego sezonu to ja od zawsze uważałem że Emerson nie nadaje się do gry w Barcelonie. Ze względów psychologicznych ten zawodnik mi się absolutnie nie skleja - życzę mu jak najlepiej ale uważam że nie posiada tego co powinien mieć dobry obrońca szczególnie w Barcelonie - inteligencji boiskowej.
Uważam że Mingueza wygra z nim rywalizację na prawym boku obrony jeśli będziemy stale grać w ustawieniu 4-3-3. Jeśli będziemy skakać pomiędzy systemem 4-3-3 oraz 3-5-2 to ten styl gry również premiuje Minguezę bo każdy trener preferuje żołnierzy-zadaniowców.
Być może będzie inaczej, ale nie skreślałbym jeszcze Minguezy.

konto usunięte

0

@JarekS nie mam obowiązku zapoznawać się z Twoim archiwum żeby wyrazić swoją opinię....i wcale nie twierdziłem że Mingueza jest skreślony ani że będzie gorszy niż rok wcześniej...moim zdaniem jeśli nie będzie w zespole wielu kontuzji obrońców to jego szanse na grę są mniejsze niż w poprzednim sezonie.....jedyna opcja- i tu się zgadzam - to 3-5-2 lub odciążanie Desta ...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?