- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1670 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
101 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1670 Culés
#Tiki-takaNa dzisiejszym treningu pierwszej drużyny pojawił się Oscar Mingueza, który wykonywał z grupą część ćwiczeń Hiszpan wraca do pracy po kontuzji odniesionej na igrzyskach olimpijskich. [Mundo Deportivo]
11
Brakuje kropki po "ćwiczeń". :)
Pozdrawiam. :)
0
Powodzenia Oscar w szybkim powrocie na boisko!
Wierzę że w tym sezonie będzie jeszcze lepszy!
1
@JarekS w tym sezonie pogra chyba znacznie mniej niż w ubiegłym....
1
@Amnesiac1982 Jak prześledziłbyś moje archiwum komentarzy jeszcze z poprzedniego sezonu to ja od zawsze uważałem że Emerson nie nadaje się do gry w Barcelonie. Ze względów psychologicznych ten zawodnik mi się absolutnie nie skleja - życzę mu jak najlepiej ale uważam że nie posiada tego co powinien mieć dobry obrońca szczególnie w Barcelonie - inteligencji boiskowej.
Uważam że Mingueza wygra z nim rywalizację na prawym boku obrony jeśli będziemy stale grać w ustawieniu 4-3-3. Jeśli będziemy skakać pomiędzy systemem 4-3-3 oraz 3-5-2 to ten styl gry również premiuje Minguezę bo każdy trener preferuje żołnierzy-zadaniowców.
Być może będzie inaczej, ale nie skreślałbym jeszcze Minguezy.
0
@JarekS nie mam obowiązku zapoznawać się z Twoim archiwum żeby wyrazić swoją opinię....i wcale nie twierdziłem że Mingueza jest skreślony ani że będzie gorszy niż rok wcześniej...moim zdaniem jeśli nie będzie w zespole wielu kontuzji obrońców to jego szanse na grę są mniejsze niż w poprzednim sezonie.....jedyna opcja- i tu się zgadzam - to 3-5-2 lub odciążanie Desta ...