- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1708 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1708 Culés
15
Nowi "Szybcy i wściekli" to tak szmira, że masakra.
Już na początku nie wiedziałem czy oglądam "Avengers" czy film akcji, bo ilość absurdów i niewyobrażalnych sytuacji jest zatrzęsienie. Jest ich tyle, że nawet jeden z bohaterów do tego nawiązuje podczas filmu :)
A próba wciśnięcia "głębi" w postaci scen ukazujących emocje bohaterów są tak drętwe i żałosne, że aż mdliło od nadmiaru zawartych w ich słowach słodyczy. Grę aktorską przemilczę :/
O fabule nie wspomnę, bo szkoda czasu, ale idąc za wizją kolejnych twórców następnych części, to jestem przekonany, że niebawem ujrzymy powrót za światów Paula Walkera.
Czy było coś dobrego w tym filmie?
Tak. Piękna jak zawsze Charlize Theron i...scena po napisach końcowych.
Jak dla mnie to 3/10 :(
Słabizna.
6
@norbi77 Bo szybcy i wściekli to się ogląda do 7 części
0
@Encore Ale już je oglądałem :)
6
@Encore Do Tokio drift. Potem to już (według mnie) ściek, i każda część wydaje się identyczna. Czekam aż się będą ścigać w kosmosie, a Vin Diesel będzie bił kosmitów krzycząc że rodzina jest najważniejsza xD
6
@norbi77 Dla mnie 1,2, 3 i 5 część ma okejke. 4 jest już mocno wymęczona alej jeszcze..., a pozostałych to nawet szkoda komentować...
2
@norbi77 Szybcy i Wściekli skończyli się na Tokyo Drift :D
1
@norbi77 Przecież to jest bajka od 1 części.
0
@LambiPL No, w tej części latają już w kosmosie...samochodem :)
Powaga :)
0
@LambiPL Mi się 5 część podobała (chodzi mi o tę, gdzie pojawił się Dwayne Johnson po raz pierwszy) :)
0
@norbi77 Hahahaha noo to wykrakałem :D ale kosmitów nie ma jeszcze ? Wiesz co, ja nie mówię żeby z kumplami do piwka, w tle nie puścić tych nowych, ale seria po tokio drift dla mnie mocno upadła. Fajnie że jest Rock, Statham, ale już chyba wolę Niezniszczalnych jak chce sobię pooglądać gwiazdy kina akcji :D
0
@LambiPL Problem w tym, że ani Johnsona, ani Stathama nie ma, ale za to...nie chcę spojlerować...są inni...starzy znajomi :P