La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

1

Szkoda, że brakuje nam dobrego scoutungu, chyba że stawiamy tylko i wyłącznie na La Masie.

Khvicha Kvaratskhelia robi na mnie olbrzymie wrażenie. Szybki i dynamiczny przy wzroście 1,83 m to musi robić wrażenie. Ale przede wszystkim drybling. On ma w sobie magię i dla takich piłkarzy chce się oglądać piłkę nożną. No i jeszcze jest obunożny to już w ogóle.

AC Milan jest najbliższy zakontraktowania go za ok 20 mln euro.

10

@Katalonbar Brak scountingu, a tymczasem w ostatnich latach np. Araujo, Pedri, Demir

1

@Katalonbar A może właśnie mamy dobry skauting, nie kupujemy latynosow za 30-40 mln, nie bierzemy udziału w licytacjach z chorymi kwotami, a tymczasem kupilismy za 1 mln Araujo, Pedri 5 mln, Demir 0,5 mln (10mln) wykup, i są najbliżej sprowadzenia Emre Demira za 2 mln :)

konto usunięte

1

@KrwawiaceoczyVEB Araujo 5 Pedri 20

1

@Katalonbar ale kot :OO

0

@korolocik mówię o kwotach transferów nie zmiennych.

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?