- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1332 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
draxidox
17
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1332 Culés
2
Myślicie, że podczas spotkań PSG La Rambla będzie tonąc z wiadomościami o nich? Moim zdaniem ograniczenie wszystkim wyszło by na dobre, może się mylę.
4
@Kamiloza91 niestety tak będzie
2
@Ghotti Ja tam nikogo niczego nie bronie. Nie wiem może jestem dziwny ale jak na to patrzę to trochę smutno. Na szczęście nie wszystkich szalenśtwo. Tylko niebawem mecz, a tu tak mało o tym, strasznie tego brak.
1
@Kamiloza91 a jak były igrzyska w Tokio i 70 %postów było o tym to było źle? Ludzie tu piszą o wszystkim. Wczoraj była relacja meczu Legii i nikomu to nie przeszkadzało, więc zapewne tak będzie. Tylko szkoda ze połowa tych postów to będą prowokacje. Wg mnie każdy mecz piłkarski może tu być opisywany w trakcie jego trwania. Po to jest la rambla, każdy może pisać o czym chce. I przecież nie trzeba reagować na każdy post, jaki problem przewinac stronę dalej żeby nie czytać czegoś co mnie irytuje? Dla mnie 0 problemu
0
@Kamiloza91 na szczęscie tak będzie, sam bedę jednym z nich.
razem z @Ghotti ;)))
1
@budel17 Może po prostu się czepiam nir potrzebnie. Mimo wszystko mam nadzieje, że będzie więcej o Barcelonie. :)
1
@Bobo25 nie sądzę :D mogę wklejać ich porażke ewentualnie kontuzje neymara na pol roku ;)
1
@Ghotti dobra to Ty będziesz od czarnej, brudnej roboty, ja bedę pisał peany po zwycięstwach PSG i bramkach Leo. Jesteśmy umówieni.
0
@Bobo25 ale z filmikami czy bez?
0
@Ghotti jak chcesz, ja będę wrzucał co chwilę hymn PSG ;)
0
@Bobo25 obym wrzucał 5x wiecej newsów niz ty.
0
@Bobo25 Wątpię w to. Z ich 50 meczu pewnie ich temat zaintereuje 2 3-5.
0
@Ghotti Nie ma szans.
0
@Kamiloza91 spokojnie, podtrzymamy z @Ghotti temat ;)
1
@Bobo25 No i elegancko.