La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1104 Culés

3

Niby było wiadomo, że Leo trafi do Psg, ale czuję się mega zawiedziony tym transferem. Niby rozumiem, że grają tam jego koledzy, że blisko do Barcelony, itp., ale Barca ma z nimi takie tragiczne relacje, tyle złośliwości robili nam w ostatnich latach, że w moich oczach nie można być kapitanem i zasilić paryżan. Zrozumiałbym wszystko, ale to mnie bardzo zabolało. Możliwości napewno miał wiele, a wybrał jak wybrał.

Do Laporty nie mam nawet odrobiny pretensji. Przejął klub w tragicznej sytuacji i niełatwo poukładać taki bajzel. Każdy kto zarządza czymkolwiek - nawet budżetem domowym - wie, że z pustego i salomon nie przeleje. Nie było kasy na Leo, nie było sukcesów, więc nie byliśmy atrakcyjni dla sponsorów, przyszłość największej gwiazdy też niepewna, więc nikt nie wywali w ciemno kasy. Poza tym - pandemia. Barto narobił strasznego syfu, który będzie sprzątamy długimi latami. Szkoda tylko, że sztuczne twory takie jak psg przetrwają i mają w du*** wszystko, bo mają dotacje z kataru.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?