La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1411 Culés

3

Możliwe, że z całej tej paczki w PSG wyjdzie dobra drużyna. Są tam w końcu piłkarze o ugruntowanej już pozycji liderów i gwiazd dla których gwiazdorzenie nie będzie miało już większego znaczenia. Gorzej dla tych, których ego przerasta nawet ich talent.
Np. taki Mbappe i Neymar (mimo przyjaźni z Messim) będą musieli zmierzyć się z niepodważalną wyższością Messiego. Już nie będą gwiazdami zespołu bo będzie nią Messi. Ciekawe jak to zniosą.

0

@prokofiew ta paczka średnia wieku ma coraz wyższa... Nie przejmował bym się nimi aż tak :) na papierze wygląda to imponująco.

0

@prokofiew zniosa to dobrze. Co wiecej beda zmotywowani do pokazania klasy na tle 34 letniego ale zawsze messiego

0

@LukaszJ Dokładnie przesada. Jak trafiś na Bayern czy City do obie ekipy będą moeć takie same szanse.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?