La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2385 Culés

0

Jak to było z tą superligą? Połączyć Hiszpanię z Francją? :D

1

@jedrek7000 przy niepodległości Katalonii gralibyśmy w lidze francuskiej i Tebas nic by nie zrobił

0

@jedrek7000 jeden z moich pomysłów, żeby połączyć ligi sąsiadujące ze sobą, żeby stworzyć 5,6 lig europejskich.
Liga Iberyjska - Portugalia, Hiszpania, Andora, Monaco, Francja, Giblartar.
Liga Brytyjska - Anglia, Szkocja, Irlandia, Irlandia Północna, Walia
Liga Skandynawska - Norwegia, Finlandia, Szwecja, Dania, Islandia
Liga Apenińska - Włochy, Grecja, Turcja, Gruzja, Chorwacja, Serbia, Słowenia, Serbia, Bośnia, Czarnogóra, Albania
Liga środkowo europejska - Holandia, Niemcy, Belgia, Lichtenstein, Szwajcaria, Austria
Liga wschodnia europejska - Polska, Rosja, Białoruś, Czechy, Słowacja, Bułgaria, Rumunia, Węgry, Rosja, Ukraina ,Litwa, Lotwa, Estonia.

Kapitalny pomysł moim zdaniem, nazwy robocze a zysk dla absolutnie każdego poza niestety Skandynawia gdzie brakuję najmocniejszych ekip

1

@jeyx77x Co miałby zyskać angielskie kluby na połączeniu z całą resztą?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?