La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1225 Culés

konto usunięte

3

Mam nadzieję, że to tylko kolejna garść bzdur serwowanych przez media i temat Messiego jest zamknięty definitywnie. Czas zamknąć ten rozdział i budować drużynę na nowo.

7

@Kurkmen A ja bym się nie pogniewał gdyby podpisał :D

1

@Kgorecki2500 Jak dla mnie to byłoby strasznie głupie też dla niego, chłop wyciska z siebie łzy i się żegna i nagle mu mówią że może wrócić?

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 ja czekam na nowe. Jeszcze tylko niech się zwinie Alba, Pique, Busquets oraz Roberto ze starej gwardii i jedziemy. Oczywiście pomijam takich zawodników jak Dembele, czy Coutinho, bo to nie jest stara gwardia i ich pozbycie się to oczywistość do wykonania.

konto usunięte

0

@Wilczeq Przecież to nie on chciał odejść, ani klub, tylko liga blokowała! To tak jakby dziecko było smutne, że jego ojca nie będzie na urodzinach, bo szef nie chce dać jemu urlopu na ten dzień, a ojciec w ostatniej chwili zamienia się w pracy z innym pracownikiem i finalnie dociera na urodziny. Niby też mówił, że nie da rady, ale jak znalazł się sposób to od razu z niego skorzystał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?