La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1125 Culés

1

Oby dzisiaj Legii udało się awansować do 4 rundy lm

0

@puyol_presidend5
widzę że potem ewentualne crvena zvezda

powiem tak i dinamo i crevna wydają się lepszymi ekipami, musieliby miec duzo szczęścia, ale zawsze potem miło patrzec na eurowpierdole legii w grupie jak 6-0, 8-2 czy 5-1:)

3

@lucca87 W Legii też miło potem widzieć ponad 100 mln zł z Ligi Mistrzów.

0

@puyol_presidend5 czuje że sfarcą - Michniewicz top. Bardziej się martwię o jakieś zadymy ale w sumie to już sprawa kibiców, czy chcą czy nie chcą szkodzić dalej klubowi.

0

@Uukasz_93
i na co im te pieniadze:) na to aby potem w lidze przegrać tytuł z Piastem
z taką kasą powinni zdominować ligę, a miewali z tym problemy, już nie mówiac ze w Europie od tamtego czasu o nich nie usłyszeli nawet

śmieszny nic nie znaczący klub w Europie z dużym mniemaniem o sobie:)

ja tam patrzę na nich z politowaniem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?