La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1567 Culés

3

Ziemiec próbuje stwierdzić, że dobre IO w wykonaniu sportowców to może być zasługa polskiego rządu xD

https://filmiki.tv/tvpis-ziemiec-probuje-stwierdzic-ze-medale-na-igrzyskach-to-zasluga-rzadu_15604

1

@panczo Ja myślę, że ten Duda ich tak nakręcił :D Trochę zajęło zanim skumali że dostali doładowanie ale w końcu zaskoczyli

1

@Bykunn dobrze, że Adam Małysz potrafił kiedyś wygrywać "pomimo tego" że Olo Kwaśniewski był na prawie każdym konkursie skoków. Miał Adaś mocne nerwy, że tak daleko skakał w bliskim towarzystwie lewaka xD Teraz sportowcy mają łatwiej, bo wspiera ich sam prawy i sprawiedliwy Jędrek, także w sumie te medale to pestka. Dzięki temu tak pięknie rzucali młotem, co symbolizowało dalekie odrzucenie Związku Radzieckiego (sierp odrzucali po zawodach, na nieoficjalnej części). xD

1

@panczo żygać mi się chce patrząc na niego

0

@patry295 ja mam tak jak widzę Hołecką.

1

@panczo Całe szczęście, że nie oglądam wiadomości, ale ten filmik niestety obejrzałem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?