La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1594 Culés

3

Ostatnio nie miałem czasu żeby śledzić na bieżąco wszelkie informacje dotyczące Barcy... A tu taka bomba! Leo ma odejść?!? Straty wizerunkowe i marketingowe będą ogromne! Bo przecież wiadmo, że jedno z drugim jest ściśle związane.
No i oczywiście dochodzi strata czysto piłkarska. Chociaż akurat tutaj jestem bardzo umiarkowanym optymistą. Nie będzie Leo, który potrafił wygrać w pojedynkę mecz, to fakt, jednak może zacznie grać kolektyw. Jednak to tylko takie pitolenie, życzeniowe myślenie i nie wiadomo do końca jak to będzie...
Szkoda mi trochę Kumana, któremu nagle wyrywa się z rąk najlepszą kartę i mówi... graj dalej i masz wygrać.
Cała sytuacja wokół klubu jest wręcz nierealna i absurdalna. To jest dramat. Mocno zje... sobota!

konto usunięte

1

@Stoiczkow Leo juz odszedł i to 30 czerwca. Teraz jest wiadomo ze nie stac Barcelony na niego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?