La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1344 Culés

2

Wczoraj obejrzałem wszystkie 672 bramki Leo dla Barcy. Nie wierzę, że to już koniec... Mimo, że to tylko głupia piłka nożna nic ważnego w życiu to człowiek jest mega przybity. Najbardziej boli, że w klubie zostaną( raczej) takie pokraki jak Braithwaite, Umtiti, Pjanic, Lenglet, a nie ma miejsca dla najlepszego piłkarza w historii. Boli również sposób w jaki Leo został pożegnany. Dlaczego nie przyszedł wczoraj na konferencje? (Może nie chciał). Śledzę Barcelone od sezonu 2001/2002 90% mojego kibicowania to Barca z Leo. Teraz już tego nie będzie. Kiedyś ten dzień musiał nadejść... Leo dzięki za wiele wspaniałych chwil radości jakie nam dałeś. Kiedyś powiedziałem sobie, że jak Leo odejdzie będę oglądał jego występy w innej drużynie. Teraz? Nie wiem czy dam radę. Wybór PSG to najgorsze co może być... No cóż kończy się najpiękniejsza era w historii klubu cieszę się, że mogłem od początku do końca ją śledzić. Teraz zacznie się nowa era? Jaka będzie? Nie wiem. Szczerze to boję się jej... Na teraz ciężko jest mi sobie ją wyobrazić. Gdzieś tam świeci światełko w tunelu mamy dużo młodych zdolnych zawodników. Barcelona trwa 122 lata i będzie trwała dalej. Visca el Barca! Visca el Leo!

konto usunięte

0

@bodzio10 Brejtłejt pokraka? Nie wiem o czym mówisz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?