La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1215 Culés

1

Człowiek myślał, że Laporta będzie dążył do zrobienia ciekawego projektu. A tu taki zonk na wejście. Odejście najlepszego piłkarza w historii. Leo gwarantował co sezon w LL 30 bramek. W kadrze nie ma gościa, który by się nawet zbliżył do takiego wyniku. Z tą kadrą i przeciętnym trenerem na ławce miejsce w TOP 4 będzie sukcesem.

0

@blaugrana_36 sorry, ale koleś z takim rozumem, powinien mieć zakaz komentowania, bo oczy bolą.

0

@Fake69 Niech cię bolą. Przegrają kilka meczy z rzędu to się obudzisz.

0

@blaugrana_36 tak jakby z Messim, to wszystko było wygrywane ;))

0

@Fake69 Nie było. Ale gość strzelał i co ważniejsze umiał jedną prostopadłą piłką minąć całą linię obrony przeciwnika. Ktoś to jeszcze potrafi w Barcelonie? No właśnie. Nie tylko będzie tragedia jeśli chodzi o skuteczność, ale i kreowanie gry. Pożyjemy, zobaczymy.

0

@blaugrana_36 czekaj a De Jong ostatnio podał do Depaya przez puste boisko? Messi dawał dużo Barcelonie, ale też dużo zabierał i jak dla mnie, to idealny moment na pożegnanie, może nie w takich okolicznościach, ale im szybciej Barca nauczy się grać bez Messiego tym lepiej dla nas. Pomyśl, Messi przedłuża kontrakt na 2-3 sezony i gra prawie wszystko od deski do deski w wieku 36 lat?

« Powrót do wszystkich komentarzy