La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

konto usunięte

3

Aguero to sie chyba coś też powaliło w berecie.
Jak przyszedł tylko dla Kolegi, to niech się z nim zgada w ogródku i pograją razem synkami w piłkę, a nie bawi sie w profesjonalne kontrakty i z takiego powodu chce je zrywać.

Jeśli to prawda, to na miejscu kibica Barcelony nawet by mi go żal nie było i jego odejścia bo widać gdzie ma ten klub.

Ale póki co zobaczymy czy to wgl prawda.

3

@Rust_Cohle Jesteś bardzo głupi jeżeli myślisz że Aguero z jakiegoś innego powodu niż gra z Messim obniżył by swoje zarobki w 3 razy żeby grać w jakiejś mizernej Barcelonie ... Oczywiście że przychodził dla gry ze swoim kolegą, Barca to zwykły klub którego na Aguero z resztą nie stać ...

konto usunięte

0

@zenoowity na szczescie tak nie myślę.Przeciez wiem, ze to byl główny powód, ale zrywać teraz kontrakt bo z kolegą nie pogra? Proszę Cie... Jak to wgl brzmi i wyglada

Ale tak jak mówię i tak musimy poczekać na info dalsze bo to tylko gdybanie.

1

@Rust_Cohle to podała jakaś stacja z dupy i wątpię, żeby miał taką możliwość bo kurna kto normalny daje w kontrakt, że jakiś jego kolega będzie w drużynie. Jedyne co rozumiem, że jest wściekły i się wcale nie dziwie

konto usunięte

1

@NaFazieHitman no właśnie więc to tylko gdybanie I nie ma co wyrokowac.
Tez wątpię ze jest taki zapis.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?