La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1709 Culés

konto usunięte

0

A jakby Messiego podpisać, ze będzie grał za 1000 euro miesięcznie, a ileś tam milionów dostanie w bonusach np za strzelenie 10 bramek w lidze czy coś w tym stylu i wypłata tego uzgodniona by była, ze na koniec sezonu? Takie coś by przeszło? Luźne pytanie bez spiny żadnej. Bonusy nie są zaliczane chyba do pensji bo niewiadomo czy zawodnik spełni wymóg w kontrakcie, żeby dostać ten bonus

0

@DaPidejpi mieli 2 miesiace zeby przejrzec wszystkie opcje, wiec raczej takie cos by nie przeszlo

0

@DaPidejpi Ale już się skończyły negocjacje.

konto usunięte

0

@gryfiT. Ale ciekawe czemu. Przecież kontrakt może być tak niski. Klub daje do podpisana, zawodnik wie na co się godzi i liga nie ma nic do gadania, a nie czekaj. Maja bo przecież jako hiszpański kraj tracą na tym miliony bo u nich jest chory podatek dla bogatych wynoszący 50%

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?