La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1199 Culés

1

Angielskie kluby mają łeb na karku, że jako pierwsi się wycofali z tej Superligi. Superliga to miała być pomoc dla największych klubów, które najwięcej straciły przez pandemię.

Inicjatywa szlachetna, tylko po prostu Anglikom taka pomoc nie była niezbędna co pokazuje aktualne okno transferowe. City rozbija bank za Grealisha, Chelsea za Lukaku, Arsenal i United też robią transfery za ponad 100 milionów łącznie.

Anglicy nie odchodząc z Superligi by tylko pomogli biedakom jak Juventus czy Barcelona. No i po co? Kolejne kluby w walce o ligę mistrzów/europy. Angielska i PSG już uciekły reszcie, a przewaga przez pandemię będzie się tylko powiększać.

konto usunięte

9

@Homeopata8989 To po co się zgłosili?

1

@Homeopata8989 zaraz zostanie tylko Anglia. W sumie pora kibicować Bilbao, takie kluby się szanuję

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?