La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1468 Culés

2

Heynen postawił na doświadczenie, wziął kontuzjowanego Kubiaka i Nowakowskiego. Niestety przez to nie było żadnej ławki. O ile pewnie na przyjęciu czy to Kwolek czy Bednorz byłby takim asem jak Sliwka i Semeniuk, ale na środku Kłos w formie mógł zrobić różnicę. A ten mecz przegraliśmy środkiem.

1

@Uukasz_93 Bednaruk to na ławce trenerskiej aktualnie się znajduje co najwyżej bednorz miał szansę jechać. Ten mecz przegraliśmy rozegraniem, statystyki pokazują kto ile piłek dostał i wszystko graliśmy tylko do 2 zawodników

0

@Xxxbarca4ever Bo cała reszta nic nie kończyła? Grał na początku tie breaka na innych i żaden nic nie skończył. I ten Nowakowski jak z Iranem w 5 secie, tutaj w decydujących momentach 4 i w tie braku wali swoje flopy w siatkę. Kryminał.

1

@Uukasz_93 jak przez 4 sety dostajesz 5 piłek to nie licz że w tie breaku nagle zaczniesz grać jak z nut

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?