La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1635 Culés

0

Mariusz WLAZŁY > W. LEON

Nie podlega żadnej dyskusji!!!

4

@John_Doe Leon dzisiaj zrobił wszystko co był w stanie, akurat do niego nie można się przywalić

1

@John_Doe Nie ta pozycja .

0

@John_Doe Na pewno Leon był problemem w tym meczu. Pogratulować zmysłu taktycznego.

0

@John_Doe o czym ty w ogóle piszesz. Co to za porównanie z dupy. Leon zagrał jak zwykle, czyli zajebiscie

0

@urbipl NIE TEN POZIOM!!!

0

@John_Doe Mimo wszystko nie :P

0

@patry295 Znaczy wszyscy inni winni. Ciekawe czemu Lewandowski podczas Euro nie mógł liczyć na ten sam komfort, tylko pisano tu "wymagamy od najlepszego napastnika świata", "najlepszej 9"

0

@John_Doe Może jeszcze nie ten pion?

0

@urbipl Ewentualni klasa, ranga, skill, kunszt

0

@John_Doe Tylko szkoda że obraził się na kadrę i wybrał karierę klubową.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?