- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1360 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
9
Nie wiem jak to się stało, że po 4 latach wojny ruscy mają w Polsce w sondażach prawie 8%. To... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Safrani
6
Cześć OskiZ okazji rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Piłce nożnej mam do Ciebie dwa pytania. 1.... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
tbas
10
Mówiłem że tak będzie. Ten placek nie zrezygnuje z hajsu, gówno grał, zaangażowania brak.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1360 Culés
5
To mógłby być scenariusz filmu. Przyszłość zdominowana przez sanitarystów.
Przyszedł mi do głowy pomysł snajperów szczepionkowych. Gdyby wypuścić taki pluton, który niechętnych do szczepień (i tym samym zagrażających przetrwaniu państwa np. polskiego) "szczepiłby" na odległość. Niechętni szczepieniom walczący o przetrwanie w dystopijnym świecie.
Moim zdaniem jest tu potencjał na filmowy hit.
Komentarz usunięty
1
@Comentateiro "Przetrwaniu państwa polskiego" , dobrą masz fantazje.
4
@Comentateiro "i tym samym zagrażających przetrwaniu państwa np. polskiego", że też Tobie się to nigdy nie znudzi xD
Komentarz usunięty
1
@Zoker Ja podrzucam scenariusz polskiemu Hollywood z przymrużeniem oka, osadźmy go w naszych realiach. Amerykanie nie mają tego typu dylematów. Nie wiem co Cię tu gryzie?
7
@AlicjaFCB Alicja, już mogłabyś zluzować majty ten jeden raz. Brzmisz jakbyś wcisnęła tyłek XL w majty S. Trochę luzu ci nie zaszkodzi.
2
@Comentateiro Po prostu jest uczulona na głupotę ;)
3
@Zoker Jakby Alicja była uczulona na głupotę, to groziłoby jej samobójstwo.
Naprawdę wziąłeś tę propozycje filmową tak poważnie? Czy nie jesteś w stanie oddzielić fikcji od życia. Ja pierdzielę, co za syndrom oblężonej twierdzy.
3
@Comentateiro Nikt nie bierze na poważnie tego co piszesz tutaj, więc bez obaw. :p
0
@AlicjaFCB w punkt