La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 794 Culés

2

0

@Encore No nie mieli wyjścia. Poza tym Allen to przyszłość. Teraz będzie miał więcej minut i uważam, że się szybko spłaci Cavs. ;)

0

@fart No właśnie wzięli jakiś talent z draftu centra

0

@Encore Uważasz, że taki szczypior będzie miał szanse z ogranymi C w lidze? Taki Antek czy Embid szybko wybiją mu z głowy NBA. Allen będzie starterem a młody Mobley będzie zbierał doświadczenie. I tak jak napisałem Cavs zainwestowali w przyszłość i też nie mieli za bardzo wyjścia.

0

@fart Dla mnie 20 baniek za Centra to sporo. Allen wydaje się takim młodym Drummondem xD

0

@Encore No zobaczymy czy chłopak wykorzysta szansę. No sporo, ale kogo mieli wziąć? sam widzisz, że środkowych jest mało a w zasadzie nie ma nikogo wolnego na pozycję C. Tak jak napisałem Cavs nie mieli za bardzo wyjścia. Poza tym tak przepłaconych zawodników nie brakuje. To NBA. ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?