La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1364 Culés

0

Jaki jest ma baseball na IO? Przecież przed startem już można wręczyć złoto USA xD

konto usunięte

1

@Herato no to pojmij ze kuba ma wiecej medali na IO w baseballu niz USA

0

@Herato muszę Cię zmartwić, ale nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz. Spójrz sobie na zwycięzców IO w baseball

0

@zadafcb no właśnie się zdziwiłem, myślałem że baseball po za USA jest tak samo niszowy jak w Polsce

0

@Herato źle myślisz
Po pierwsze, trwa właśnie sezon MLB, więc na IO wcale nie ma gwiazd z tej ligi tylko zawodnicy z Minor Leagues albo z lig zagranicznych
Po drugie, jest to sport narodowy wielu krajów Ameryki Łacińskiej, jak i jeden z największych sportów w Korei czy Japonii
Po trzecie, najlepsi zawodnicy Świata wcale niekoniecznie są z USA. Ohtani, Tatis, Acuna, Soto, Bogaerts, Guerrero, Ramirez, Devers, Altuve - wszyscy są w top 25 zawodników ligi, żaden nie jest z USA

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?