La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1153 Culés

11

Przyznam szczerze, że bardzo liczę na Emersona. Mnie jakoś ten Dest nie przekonuje. Kolejny mecz i kolejny raz tracił piłkę w głupi sposób, a już szczytem wszystkiego była sytuacja, gdzie fartownie odbiła mu się pod nogi piłka po takiej stracie, a on po raz drugi podał do rywala i jeszcze miał wywalone na wracanie.
Niby coś tam szarpie z przodu, ale musi się jeszcze sporo nauczyć w destrukcji...

2

@Kettger też tak uważam ;) mało wnosi a w obronie to jakimś wybitnym graczem nie jest.

konto usunięte

1

@Kettger gość jest równie marny co Semedo. Chce grać odważniej co prawda, ale niespecjalnie mu to wychodzi, a w obronie jest tak samo zły. Tylko młody jest i ma czas żeby się ogarnąć.

0

@Kettger Emerson jest tak drewniany że wodze to cienko. Zwłaszcza gdy Leo zostanie. Po prostu wtedy ie będzie miał z kim pograć kombinacyjnie i wymieniać piłki na prawej stronie. Bo Emerson najlepszy jest w dośrodkowaniu w pole karne :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?