La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 788 Culés

1



Czyli może jednak Griezmann-Depay-Messi a na ławce Fati, Demebele i Kun

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MrShakira Griezmann na skrzydle? Wspaniale :)

3

@MrShakira no tak griezmann na lewym skrzydelku znowu. To juz plucie na kibicow

1

@MrShakira Jak Fati wrócił by do formy z przed kontuzji (co będzie ciężkie) to jest pewniakiem do gry moim zdaniem, bo potrzebny jest ktoś z przebojowoscia i szybkością na skrzydle, zobaczymy jak Koeman to ustawi :)

3

@KrwawiaceoczyVEB moim zadaniem również przynajmniej jedno skrzydło musi mieć drygling i tempo

7

@MrShakira 2 powinny miec inaczej 433 traci sens

0

@amanter ścisk na tym ataku się zrobił

0

@amanter tak ale u nas Messi niby występuje na drugim skrzydle ;)

0

@MrShakira messi to juz powinien srodka sie trzymac. Jednak 34 lata i szybkosc drybling nie ten sam

0

@amanter no powinien, ale chyba mu niespieszno ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?