- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1346 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
22
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
21 odpowiedzi
Prorokk
0
@Karol145 i zawsze chodzisz w ciemno, nie sprawdzasz co to za knajpa nigdy ? Jakie mają menu i po... » Czytaj dalej
167 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1346 Culés
8
Warszawiaki , pamiętajcie taki cudowny super-sklep "Alma"? W Promenadzie był. Niestety zbankrutował.
Cóż mi naszło. Wchodzisz , a tam na pólkach było...... prawdziwe salami z Włoch, czekolada z Belgii, ser Francuski, Coca Cola waniliowa, lody Włoskie, wołowina z Argentyny. Perfekcyjny towar. Wielka szkoda.
0
@AssisMoreira Tak, ale to już kilka lat temu było. Chociaż Carrefour teraz w tamtym miejscu też jest dobrze zaopatrzony
0
@zeko0 Ale to co miała "Alma" nie było nigdzie. I teraz nie ma. Spróbuj kupić waniliową Colę albo prawdziwe salami z osła albo kiełbasę końską. Pól Warszawy trzeba przejechać a i tak graniczy z cudem kupić cóż z tego.
0
@AssisMoreira W Sopocie Alma nadal działa. Drogo jak w ch..., ale ludzie kupują.
0
@mkord Wow! Macie szczęście. Gratuluje.
0
@AssisMoreira Alma to jest w Tarnowie na Narutowicza
1
@Triv44 zamknięta już kilka ładnych lat. Tylko budynek pozostał :) którego nikt nie chce kupić