La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1358 Culés

2

W Lublinie przed siedzibą TVP Lublin młodzieżowcy z Lewicy namalowali na chodniku tęczę. Pracownicy stacji wezwali do zdarzenia policję.
Moje Miasto mnie zadziwia, od dziś do każdego dzieciaka który maluję kreda przed blokiem będę wzywał policję

0

@ElTomas Gdzie jest ta siedziba TVP?
Będę wiedział gdzie nie jeździć.
Z góry dzięki, pozdrawiam.

3

@ElTomas chodnik to nie miejsce do tego, aby rysować symbole durnej ideologii. Powinni im wlepić mandaty za dewastację (w przenośni) mienia publicznego i po zabawie. Pozwólmy mazać im wszędzie, gdzie tylko chcą i jak chcą, to zobaczymy tego bardzo szybko rezultat.

0

@Kurkmen czyli rozumiem że jak ktoś napisze na chodniku kochać Jezusa i narysuje krzyż, to też powinienem dzwonić po policję. To też ideologia dla niektórych głupia. Pomijam tęczę i napis czarnek out bo takowy się pod nią znalazł, ale chyba nie powinno się wzywać policji do czegoś co załatwi jeden deszcz :)

0

@kubinho1032 na ulicy Raabego 2 :)

0

@ElTomas wszystko zaczyna się od namalowania prostych rzeczy, które może załatwić jeden deszcz, ale od tego są tablice i farby, aby na nich rysować, a nie zaśmiecać mienie publiczne. Tak, w każdym przypadku tak być powinno, bo inaczej nie będzie żadnego porządku.

« Powrót do wszystkich komentarzy