La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

42

lvl 10
skończ lekcje o 13
rodzice pracują do późna, więc idź do dziadków
babcia zrobiła twoją ulubioną pomidorową i kopytka
dziadek opowiada ci swoje wspomnienia z marynarki
zrób w 15 minut lekcje
włącz Discovery Science
o 14 Szkoła przetrwania Beara Gryllsa
obejrzyj spokojnie, jak Bear przeżywa tydzień na jakimś kanadyjskim zadupiu
nawet reklamy ci nie przeszkadzają, bo uwielbiasz Serce i Rozum
o 15 dwa odcinki Jak to jest zrobione
dowiedz się, jak się produkuje keczup, silniki parowe i farbę do włosów
o 16 twoi ukochani Pogromcy Mitów
obejrzyj z radością, jak Adam, Jamie, Kari, Grant i Tory obalają popularne mity
babcia daje ci 2 zł na lody
zjedz je przed sklepem, grzejąc się w promieniach słońca
jutro nie ma facetki od anglika, więc kończysz godzinę wcześniej
pójdziesz pograć z kumplami na nowym orliku
żadnych zmartwień
prawie żadnych obowiązków
życie jest w pytę

11

@Janas11224 tak było 15 lat temu , teraz to za 2 zł to możesz kupic husteczki, a lody to za 50 zł i to z finałem

konto usunięte

13

@gumaz 2zl :
- małe chipsy lays 1zl
- oranżada w proszku/ picie w woreczku 50gr
- lód wodny wyciskany 50gr

I byłeś królem życia:D
Albo okrągłe andruty za 80gr
https://zapodaj.net/a725954c46eae.jpg.html

0

@gumaz w moim przypadku dokładnie 14 lat temu, to by się zgadzało

4

@Rust_Cohle albo taki zestaw za 2zl:
- chipsy maczugi za 1zl
- oranżada albo jakiś inny napój smakowy gazowany no pomarańczowy 0,5l w butelce szklanej takiej z kapslem co się zwracało za 50gr
- zestaw 4 okrągłych gum co po 2 minutach już trąciła smak 0,50gr

konto usunięte

0

@Seledynowy maczugi to tera są po złotówce:D kiedyś te małe paczki chyba też po 50 Giera były. Maczugi majonezowe mmm

2

@Rust_Cohle Stary, ja byłem taki bogaty że za około 10 tys. złotych kupowałem frytki z ketchupem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?