- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1414 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1414 Culés
7
Mam nadzieje, że postąpił tak jak w drugiej opcji, a nie jak frajer poleciał oglądać jakiś słaby mecz xDD
8
@sebasek99 A to trener Legii jest czy jak xD
3
@Mario96w Ma codziennie czytać Weszło i oglądać każdy mecz Ekstraklasy. Inaczej nie nadaje się na selekcjonera, skoro nie dozna czaru naszej elitarnej ligi i jej piłkarzy xD
0
@sebasek99@Mario96w Lepiej niech powołuje ligowcow w ciemno. A nóż się uda...
0
@sebasek99 Ale na takim meczu powinien być. Choćby dla samego bycia
1
@PatrykBarca Lepiej niech jeździ na każdy mecz mocarzy z Ekstraklasy i innych lig gdzie tylko znajdzie się jakies Polskie nazwisko xD Nie wiem myślałem że jak obejrzy materiał wideo to będzie w stanie coś z niego wynieść, ale to chyba jednak trzeba poczuć magię kibiców na stadionie żeby móc obiektywnie ocenić czy ktoś się nadaje czy nie
0
@kamilop A czemu? Gra tam ktoś mający realną szansę w reprze?
0
@sebasek99 Może gra, może nie. Nie nam to oceniać. Skoro jest selekcjonerem reprezentacji Polski, to wypadałoby, żeby choćby z szacunku, pojawił się na superpucharze owego kraju.