La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1484 Culés

4

@Don-Corleone i jak wrażenia? Tyle lat kibicujesz jak pamietam i w końcu upragniony puchar. Ja chyba nie zasnę dziś tak się ciesze

konto usunięte

3

@Janas11224 chłop pewnie już kilka litrów obalił :D

2

@Explode ja chyba z litra wypiłem ale jest dalej stabilnie i czekamy na Conora teraz

konto usunięte

4

@Janas11224 fantastyczna noc . Nigdy bym sobie nie wybaczył jakby budzik nie zadzwonił . Słaby mecz Argentyny ale piłka nożna oddała Messiemu to co się należało już wcześniej jak grali pięknie . Oby jeszcze się udało mistrzostwo świata

9

@Janas11224 Dzięx za to, że o mnie pamiętasz, no cóż, repka Albicelestes dupy nie urywa, nie mają takich cracków jak onegdaj, z gdy mając takich megacracków to nie zdobyli Copa America m. in. ŚP. Dieguito itd. Jednak w futbolu liczy się niekiedy szczypta szczęścia, bowiem po prostu repka Canarinhos piłkarsko jest lepsza, mają graczy w samych topowych ekipach, ale Di Maryśka to Di Maryśka, facio to fenomen, potrafi sssspierdolić najprostsze zagranie, by za chwilę posłać coś niekonwencjonalnego, nie mam najmniejszego zamiaru nikogo dziś wyróżniać, bowiem wszyscy zawodnicy Albicelestes dali z siebie wszystko, po prostu jestem w siódmym niebie, czekałem na zwycięstwo Albicelestes aż od 1993 r. to o czym tu mowa - jest piękne aż pała mięknie, a widok przeszczęśliwego /pokrzepionego Leo - Bezcenne :)

2

@Don-Corleone jak dla mnie ten mecz w był taki sam jak reszta z CA, No może poza Peru vs Paragwaj( o ile mi się nie myli ale chyba to był ten dobry męczyk na tym turnieju, sory mega pijany jestem). Ale mimo ze ciężko się to oglądało to wszystko było warte tego uśmiechu DIOSA po zwycięstwie i podniesieniu pucharu. W końcu jakaś sprawiedliwośc na tym posranym świecie i w końcu ten świr z Rosario ma puchar na który tak czekał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?