La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1493 Culés

1

Obejrzałem drugą połowę meczu Brazylia-Peru (pierwszą polowe oglądałem na żywo) i Peru było lepsze w drugiej połowie. Brazylia praktycznie bez stworzonej setki, a przeciwnicy mieli 3 sytuacje przez całe 45 min. Ogólnie kopanina niezła, ale Argentyna ma bardzo duże szanse na wygraną (ale nie mogą grać tak jak z Kolumbią od 20 do 70 minuty)

3

@IbrahimAfellay no to od 20 - 70 minuty to kawał meczu :)

0

@IbrahimAfellay Co myślisz o kartkach Peru- Kolumbia dziś w nocy? Bo widzę że fauli aż 28,5 + czyli się nieźle rąbią :D

1

@mekston Zagrali słabo od zdobytej bramki do straconej. Zawsze kiedy remisują grają na prawdę dobrze.. @jedrek7000 mecz o 3 miejsce, może nie być takiego ciśnienia i też sprawdź historię meczów sędziego czy często daje kartki :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?