- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 912 Culés
Gorące dyskusje
Verore
1
Co sądzicie o pomyśle, w którym piłkarze i kluby piłkarskie przeznaczaliby obligatoryjnie 5... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Kozinho.
8
Kurka, chyba jestem jedynym Polakiem z pokolenia lat 90, który nigdy nie odpalił Gotika :v
26 odpowiedzi
Luciano99
19
Na zmianę tematu już po razu drugi mój Tybetański Mastif, który specjalnie ma tak zakryte... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 912 Culés
0
O jak dobrze, że Hubert zaczyna. To jest dobra informacja.
6
@michal26 Aha....
4
@michal26 tak, bardzo dobra xD
3
@michal26 No zajebiscie XD
1
@michal26 O jak dobrze ojej
0
@michal26 A jakie to ma znaczenie kto zaczyna? XD
1
@baster82 @Mario96w @Cvzx @msmsms jak bycie ruszyli trochę łbem, to byście zauważyli, że napisałem komentarz zanim przegrał pierwszego gema. Było 15-15. I tak. Zawsze lepiej zaczynać seta. Statystyka o tym mówi, że częściej się wygrywa seta wtedy.
1
@MaTt_BarcaFan Takie, że jedno przełamanie i masz 3:0 a nie 2:0. Wywiera się większą przewagę na rywalu.
3
@michal26 dokładnie - to jest akurat prawda, a szczególnie na turnieju gdzie serwis znaczy więcej. To jest trochę jak z karnymi w piłce. Lepiej co do zasady zaczynać.
3
@mekston o to mi chodzi, ale jak widać koledzy powyżej mają inne zdanie, lub nie zrozumieli o co mi chodziło ;)
0
@michal26 Jakbyś się tak nie spiął to byś się nawet uśmiechnął na głupi żart :P
0
@michal26 Chłopie to był mecz w turnieju w którym Hurkacz i tak zaszedł daleko. A w samym meczu i tak wyraźnie odstawał poziomem. A spiąłeś się jak plandeka na żuku. Trochę dystansu chłopie.
0
@msmsms Przecież nie spiąłem w ogóle tyłka xD
Odniosłem zwyczajnie wrażenie, że o czym innym pisałem a co innego wy zrozumieliście, wiec jedynie sprostowałem.