- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1203 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
141
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Safrani
47
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
MoralnyKarzel
1
Słucham studia po meczu i aż mi się coś skręca w środku, aż mi uszy więdną.... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1203 Culés
31
ROBERTO (czyli zawodnik pokroju średniaka z Cadizu) zarabia więcej niż Van Dijk czy inny Kimmich. COUTINHO, DEMBELE, GRIEZMANN kupieni za około 400 mln + dostający pensję razem ok 75 mln rocznie (czyli już dostali jakoś z 200 mln jak nie więcej) ale to Messi zły bo on kontraktował tych zawodników
4
@IbrahimAfellay Roberto Dembele Griezmann Coutinho źli bo podpisali takie kontrakty.
3
@Ghotti czy ja napisałem ze to ich wina? To wina Bartomeu, a ten kto broni tego pajaca jest również pajacem i tyle
6
@IbrahimAfellay weźcie się już ogarnijcie z tym Roberto. Jak wrócił z kontuzji to wyglądał fatalnie, ale wcześniej często prezentował się jako ten jeden z lepszych na boisku.
Jakiego Cadizu? Już mu tak nie umniejszajcie. Teraz nie ma dla niego już miejsca i raczej powinien odejść. Jednak to najeżdżanie na niego jest słabe, no ale taka moda.
0
@IbrahimAfellay Przynajmniej ten mit o jego małych zarobkach upadł
0
@IbrahimAfellay W Barcelonie i Liverpool'u są inne płace, bo oba kluby miały inne zarobki, więc i piłkarze inaczej zarabiali.