La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

1

Ej serio, ale ta Copa, przynajmniej ten mecz, to pod względem taktycznym, to jest totalna przepaść w zestawieniu z Euro. Ogromne miejsca zostawione rywalom, dużo sytuacji gdzie zawodnicy, albo gubią piłkę, albo popełniają innego babola, no i masa sytuacji gdzie ktoś odbiera "dziwną" piłkę, a potem w sumie nic z tego nie wynika.
Sory, może się za bardzo naoglądałem Euro, ale przepaść taktyczna jest ogromna!
Ps. Zestawienie Euro i Copa w tym samym czasie było pięknym strzałem w kolano...

0

@Stoiczkow Przepaść w każdym aspekcie poza drukowaniem

3

@Stoiczkow Po meczu brazylii z chile musiałem sobie zrobić przerwę od piłki czasami mecze rodzimej ekstraklasy mają wyższy poziom

2

@Stoiczkow Zawsze tak było, Copa i Puchar Narodów Afryki nie nadaje się do oglądania. Poziom taktyczny jest tragiczny, wygląda to jak jakaś kopanina.
Pamiętam 20 lat temu, jak pierwszy raz oglądałem Copa, jaki to był szok, że to jest jakieś gó..o.
Jedyne co tam można zobaczyć, to mega strzały z daleka i akcje indywidualne.

4

@RosjaninBut żeby oglądać puchar narodów Afryki to już trzeba miec nawalone w bani XD a CA to tutaj 90% oglada ze względu na Messiego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?