La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1175 Culés

2

Krzysiek i Antek pozamiatali Hawks. Słodkich snów Atlanto. ;D


3

@fart Nie ma drugiej opcji Atlanta.Sam Trae to za mało.I tak finał jest mega osiagnieciem.Oby utrzymali ten skład na następny sezon.

2

@Encore Atlanta ma znakomita przyszłość i to jak trener McMillan to wszystko ładnie poukładał to wielkie brawa. Hawks to jednak szczypiorki bez doświadczenia w PO no może poza Capelą. To znakomita przygoda i cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.

0

@fart Chociaż dajmy im jeszcze szansę bo mimo wszystko jest 2:1 tylko

1

@Encore 4-1 dla Antka. TY w g1 odpalił niesamowicie i coś mi się wydaję, że to tyle.

1

@fart Kluczowy mecz teraz w Atlancie.Jesli przegrają to potem mecz w Milwaukee.

1

@Encore Dokładnie i teraz mega ciśnienie po stronie Hawks bo muszą i to koniecznie a Bucks na luzie bo swoje już na parkiecie Hawks zrobili. Każde pudło to rosnąca frustracja graczy z Atlanty. Jestem ciekawy jak zareagują.

1

@fart Chociaż oni mimo wszystko grają bez presji.To Milwaukee musi po prostu awansować ;d

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?