La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

1

F1. Z jednej dominacji Merca, w drugą, RBR. Rzeczywiscie mega sezon xdd
Ciesza jedynie minimalne różnice w środku stawki.

1

@Chaoss No też myślałem że będzie to bardziej emocjonujący sezon. Po cichu liczyłem że Maclaren włączy się w walkę o pierwsze/drugie miejsce ale tak jak mówisz - przynajmniej w środku stawki jest bardzo ciekawe

0

@Chaoss Lepszy Red Bull od Merca, bo w końcu ktoś inny będzie mistrzem.

0

@fcbarcafan19 ktoś inny? Dominowali przez 4 lata, i była ta sama nuda co za Merca, jedynie Alonso robił robotę w Ferrari i dwa sezony walczył z nimi.

1

@Chaoss No jeśli jeszcze zrobią swoje silniki to w ogóle może być pozamiatane :D Ale FIA nie da im tak odskoczyć mam wrażenie

0

@Chaoss Verstappen jeszcze nie wygrał mistrzostwa, więc liczę na jego zwycięstwo.

0

@Bykunn akurat silniki Red Bulla nie będą wielkim plusem, bo oni nie mają żadnego doświadczenia w tym temacie.

0

@Chaoss ja myślę że kupili sobie doświadczenie od Hondy :D Ale zobaczymy

1

@Bykunn silniki i tak tracą na znaczeniu, tak jak w erze przed V6 Turbo. Zamrożony rozwój itd.
Przyszły sezon rzeczywiście może być przetasowaniem.
Red Bull moim zdaniem rzucił wszystkie siły na ten sezon, bo wyczuli szanse. To może odbić się w przyszłym roku, ale zobaczymy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?