La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1238 Culés

0

Lukas Podolski grał kiedyś w Górniku Zabrze? W jakiejś młodzieżowej drużynie? Bo skoro się mówiło, że chciałby tam zagrać pod koniec kariery. Wiem, że się urodził w Gliwicach. To nie wiem skąd ta sympatia do Górnika? Mieszkał w Zabrzu? Ktoś się orientuje?

konto usunięte

5

@mrboom W Gliwicach jest fan club Górnika + w latach jego młodości Piast grał w 2 lidzej, a Górnik odnosił sukcesy pewnie dlatego jeździł na Górnika, a nie Piasta

0

@mrboom on tam nie zagra. Gada tylko zeby się przypodobać. Chłop ma 36 lat, grał w Galacie 2 sezony, 3 w Japonii i teraz kolejny raz Turcja. On co sezon chce konczyc kariere w Gorniku i co rok podpisuje z kimś kontrakt w Euro:) ja nie wiem, ale on chyba myśli ze Gornik bedzie go po stopach całował jak przyjdzie na pół roku koło czterdziestki pokopać:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?