- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1398 Culés
Gorące dyskusje
QQL5
22
W taki gorąc już mój organizm jest tak przemęczony ze japierdziele. Od rana mi słabo
33 odpowiedzi
Stinger_
6
Złota Piłka 2025/26Czy Leo Messi ma w ogóle na nią szansę?Spotkałem się z różnymi opiniami... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Encore
2
U Tomka Ćwiąkały padlo pytanie czy faza pucharowa powinna być losowana.W sumie dobry byłby to... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1398 Culés
0
Wrzesień 2020
Holandia Polska 1 0, Bośnia Polska 1 2
Październik
Polska Finlandia 5 0, Polska Włochy 0 0 , Polska Bośnia i Her. 3 0
Listopad
Polska Ukraina 2 0
Włochy Polska 2 0
Polska Holandia 1 2
Reprezentacja Brzęczka grając z dobrymi zespołami, przygotowując się do ME ale też rozgrywając mecze w lidze narodów wygrała 4 mecze, zremisowała z Włochami i przegrała 3 spotkania. Część tych meczów graliśmy bez Roberta Lewandowskiego.
Sousa rozegrał też 8 spotkań wygrywając tylko jeden mecz z Andorą.
To pokazuje że zmiana Brzęczka była wielkim błędem co oczywiście nie oznacza że samo zatrudnienie Brzęczka błędem nie było.
Co ciekawe grając za Brzęczka na czterech w obronie straciliśmy w ośmiu spotkaniach 6 bramek to tyle co kadra straciła na ME w trzech meczach.
11
@Janiama Dla mnie opis Brzęczka to jest wywiad Lewego który dostaje pytanie o taktyke i jest cisza przez 10 sekund
2
@Janiama Słabe porównanie. Porównujesz coś, to porównaj początki, a nie końcówkę przygody z początkiem.
1
@Janiama Brzeczek 1- 2 Sousa
3
@Janiama Pierwsze 8 meczów Brzęczka:
1-1 z Włochami
1-1 z Irlandią
2-3 z Portugalią
0-1 z Włochami
0-1 z Czechami
1-1 z Portugalią
1-0 z Austruą
2-0 z Łotwą
8 goli strzelonych i 8 straconych. 3 remisy, 3 przegrane, 2 wygrane.
E. Za Sousy mamy 14 strzelonych i 14 straconych. 4 remisy, 3 przegrane, 1 wygrana.
0
@Janiama Rudy za późno zwolnił Brzęczka
0
@Encore Słuchałes wywiadu z Lewym na temat tego co zrobił wtedy? Lewy powiedział że pytanie było trudne i zastanawial się nad odpowiedzią.
0
@Rewolucja123 Ale przejął rozbitą kadrę po MŚ bez kilku zawodników. Do tego stawiał i uratował życie Bednarkowi który siedział na ławie w Anglii. To samo zrobił z Recą. Zresztą pokazałeś mi cztere mecze z Włochami i z Portugalia. A Sousa miał tylko z Anglią i Hiszpanią.
0
@Janiama Pytanie trudne?Przecież to było jedno z najłatwiejszych pytań ever.
Nie no Maciek dziś bez żartów.Po prostu wuja nic nie przygotował.
0
@Janiama Może lepiej od razu powiedzieć, że obaj byli do dupy.
Po co szukać na siłę lepszego?
Brzęczek to trener mem, a Sousa nie zna tutejszej mentalności.
Polski piłkarz to dziecko specjalnej troski, potrzeba odpowiedniego człowieka do
opieki.
0
@Janiama jeśli Wujaaa przejął rozbita kadrę po mundialu, to co powiedzieć o kadrze która przejął Sousa? Ona się cofnęła za brzęczka do jeszcze większego archaizmu niż byliśmy za Nawalki. Paulo musi teraz zmienić nasza mentalnośc, bo brzeczek wszystko zniszczył do tego stopnia że nasza kadra była pośmiewiskiem i jednym wielkim memem. Teraz mimo niepowodzenia na ME to jest lepiej. Dajmy mu czas. Paulo jest dużo lepszym trenerem niż wujek