La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1618 Culés

0



Anglia ucieka światu. City sprowadza Grealisha za 100 baniek, a pewnie jeszcze wezmą jakiegoś Haalanda za drugie 100, Chelsea w czasie pandemii robi transfery za ponad 200 milionów, nawet Arsenal sprowadza Bena Whita za 60 milionów.

Nie dziwię się, że Angole tak szybko opuścili SuperLigę. Im się to za bardzo nie opłacało.

konto usunięte

3

@Homeopata8989 ceny za anglików są mega wysokie, ponieważ istnieje nakaz posiadania pewnej ich liczby w klubach z Premier.

I tak jak się jakiś Angol popisze średnimi umiejętnościami to zaraz wyłapywany za gruby fajs, żeby nie obniżać poziomu drużyny. Tak było z Harrym Maguirem.

Szkoda że nie zatrzymaliśmy w Juvenilu Louie Barry'go. Bo za parę lat pewnie kluby angielskie biłyby się za niego.
Ale Bartomeu wiadomo...

0

@Homeopata8989 Jezeli chodzi o prawa telewizyjne to wiadomo zr tam dostaja najwiecej. Ale jeżeli chodzi o przychód z Super Ligi , to raczej musicie zyski przekalkulowac . Nikt w ciemno takich decyzji nie podejmuje:)

0

@Homeopata8989 Ale chłopak u Pepa będzie chodził. Jeden z najlepszych angielskich piłkarzy.

1

@horang Dokładnie i to noentylkp ten. Np transfer Stonesa do City. Ogólnie kwoty za angielskich piłkarzy są z kosmosu. Np taki Rice gdyby był np Czechem to by może 30mln za niego wzięli, a żądają kwoty absurdanlej...
Czy 50mln funtów za obrońcę Brighton którego chce Arsenal...

konto usunięte

0

@Homeopata8989 Jak to, Roberto miał być ich wzmocnieniem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?