La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

0

O 15 Polska - Francja w siatkówkę. Do 17 im powinno zejść. Jakieś jedzonko się ogarnie, do sklepu można skoczyć. O 18 Polska - Szwecja. Do 20 im zejdzie. No i teraz w zależności od wyniku, znów do sklepu uzupełnić zapasy, czy raczej ogarnąć kolację i na smutno o 21 obejrzeć dobrą piłkę.
Mimo wszystko, dzień sportowo zapowiada się legancko tego

konto usunięte

0

@mrboom twierdzisz że Polska - Szwecja to słaba piłka?
A poza tym czemu na smutno? :D

1

@MesQueUnClub96 z pewnością słabsza niż Francja - Portugalia, chyba się zgodzisz?
Wydaje mi się, że w naszym meczu Szwedzi się cofną, a w tym drugim spotkaniu, będzie bardzo ofensywnie

No jak nasi odpadną, to jednak smutek będzie
Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził :)

konto usunięte

2

@mrboom nie no wiadomo że to będzie lepszy mecz, ale mecze Polski na wielkim turnieju zawsze mnie elektryzują.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?