La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

0

Mam Netflix. Czy lepsze jest HBO go? I ile w ogóle kosztuje? Nie wiem co tam znajdę itp. I Interesuje mnie również obejrzenie Star Wars. Czy znajdują się one na tej platofmie?

1

@koksik2700 jest taka strona jak upflix i tam możesz sprawdzić ofertę Netfliksa, HBO Go i innych platform. Nie warto brać w ciemno.

0

@koksik2700 jakość produkcji zdecydowanie hbo, netflix idzie na ilość. Jakbym miał wybierać na razie bym wziął netflix jako zapchajdziura a niedługo ma u nas ruszyć hbo max i wtedy się przerzucić bo oferta będzie gigantyczna.

konto usunięte

0

@koksik2700 HBO nie warto. Chyba że na miesiąc, by obejrzeć to, co Cię interesuje. Star Wars tylko na Disney+

0

@chosenone Znaczy Netflixa ja mam juz od roku, albo i dwóch. Pytam głównie o porównanie ceny i nie tylko do hbo, a nie chciałbym mieć obu.

0

@koksik2700 ja osobiście robię tak, że netflixa wykupuje co 2-3 miechy i nadrabiam a hbo mam za darmoszkę z nc+. Myślę, że najlepiej sobie co jakiś czas wymieniać w końcu o tą wygodę w tych platformach chodzi. Często coś fajnego też pokazuje się na amazonie więc trzeba żonglować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?