La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1207 Culés

konto usunięte

4

Tak sobie obejrzałem jeszcze raz na spokojnie sytuacje Roberta z pierwszej połowy. Lewy zrobił wszystko idealnie. Piłka odbita od słupka z dużą siłą szła w jego kierunku. Natomiast Lewy na gazie w biegał w pole karne i wszystko zrobił z wielką klasą. Przyjęcie piłki prawą nogą i strzelił z woleja nogą lewą. W bramce stał ktoś kto w tym momencie był lepszy od Roberta. Natomiast trudno mieć pretensje za tą sytuacje do naszego zawodnika. Niedosyt tak, smutny moment oczywiście ale hejtowanie za taką akcje jest niestosowne.

0

@Janiama Właśnie nie wiem czy on ją przyjął tak jak chciał

1

@Janiama Z mojej perspektywy, z kanapy oczywiście wyglądało to tak jakby Robert się podpalił i po prostu strzelił ile sił w nodze licząc, że cudem wpadnie. Jak dla mnie zawodnik takiej klasy, tym bardziej napastnik musi strzelić z tego bramkę. Hejt nie, ale konstruktywna krytyka jak najbardziej. Mówimy o najlepszym piłkarzu świata obecnie.

0

@Janiama perfekcyjne przyjęcie piłki jak na Roberta technike?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?