La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1276 Culés

5

Co tu taki hejt na Ukrainę? Macedonia ma im nosa ucierać? Czemu niby :D czy ja o czymś nie wiem

3

@Bykunn Ludzie są za Holandią a Ukraina jest tu w grupie

konto usunięte

3

@Bykunn A co u sasiada ma byc lepiej?
Nie rozsmieszaj mnie.

Do boju Macedoniaaaa !

konto usunięte

3

@Bykunn Pewnie chodzi jeszcze o rzeź Wołyńską

konto usunięte

1

@Tales_Omletu Myślę, że nie.

konto usunięte

2

@marcin000019 Myślę, że tak.

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Bykunn Ja tam jestem #TeamUkraina.

1

@Bykunn Ja dajmy na to jestem od lat 90tych kibicem reprezentacji Holandii, a Ukraina jest jej potencjalnym konkurentem do wyjścia z grupy. Nie wiem jak reszta.

1

@Stoiczkow no tak o tym nie pomyślałem i jest to argument który ma sens i który w sumie mógłby być też moim argumentem bo mam podobny stosunek do Oranje

1

@Stoiczkow
ja też kibicuje i lubię Holandię, ale bez przesady muszą wygrać pozostałe 2 mecze w grupie i tyle, porażka Ukrainy do szczęścia im nie potrzebna

0

@lucca87 Niby tak, jednak jak im się gdzieś noga powinie, to teoretycznie Ukraina jest większym zagrożeniem co do wyjścia z grupy. Fakt, tylko teoretycznie, ale jednak.

0

@Tales_Omletu bardziej mnie wkurza że Ukraińcy przenoszą politykę do sportu, Krym i faszystowskie pozdrowienie. Ale nie tylko, ostatnio stadion w Tarnopolu sobie nazwali imieniem banderowskiego siepacza Szuchewycza

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: