La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

7

Przykład Wali, Czech i Słowacji pokazuje, że wystarczy wygrać pierwszy mecz na turnieju, aby może nie być pewnym awansu, ale mieć duże szanse. Polska, nawet remisując ze Słowacją, przy założeniu, że przegramy z Hiszpanią gramy ze Szwecją o wyjście z grupy... Serio, czy to jest tak trudno o remis ze Słowakami przy takim pokoleniu piłkarskim jakie mamy? Boli mnie to cholernie. Najbardziej przykre jest to, że Słowacy nie zagrali jakoś wybitnie... Po prostu kopnęli 2 w bramkę i to wystarczyło na pompowaną przez media Polskę. Przykre, że Polak musi zawsze odpalić kalkulator już po 1 kolejce na wielkim turnieju. Jeden dobry turniej na ponad 20 lat... To nie jest już nawet śmieszne to jest przerażająca statystyka. W tym czasie Grecy byli mistrzami Europy, Turcy 3 drużyną świata, a Walia półfinalistą euro w swoim debiucie. Dość powiedzieć, że Islandia osiągnęła nasz ''najlepszy'' wynik od blisko 40 lat w swoim debiucie na EURO. Co nokautuje Polaków jeszcze bardziej, niż ta porażka ze Słowacją.

0

@AmigoBlancos kto pompowal i co? Nie przypominam sobie nic takiego, raczej wszyscy drzeli o wynik, jak widac slusznie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?