La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1407 Culés

0

Jestem pod ogromnym wrażeniem reprezentacji Włoch.
Zarówno oni jak i nasza reprezentacji zaczynała z tego samego poziomu, przynajmniej tak to wyglądało z perspektywy kibica.

Dzisiaj te reprezentację widzę obok Francji i Portugalii do zdobycia tytułu.
O ile Włosi zrobili nie krok, a kilometr do przodu, to jak nazwać naszą kadrę?

Mam dosyć gadania, że indywidualnie mamy piłkarzy na poziomie światowym, że to najlepsza generacja piłkarzy i co z tego, gdzie jest ten kolektyw ?
Cały syf zaczyna się od złotoustego, nieomylnego Bońka, który w moich oczach z każdym kolejnym rokiem traci.
Idealnie podsumował go Mateusz Rokuszewski, wg Bońka młody dziennikarz, zwykły leszcz.

Nie dam się więcej oszukać, w tej chwili uważam, że sukcesem jest awans do jakiejkolwiek imprezy, to nasz poziom !

2

@barcowy1899
Ten sam poziom serio? Barella, veratti, jorginho, bonucci, chiellini, insygnia, immobile itd.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?